O firmie

Firma LABTRANS istnieje na rynku od roku 1994.  Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej obsługi transportowej oraz  projektów logistycznych. Specjalizujemy się w transporcie ładunków ponadnormatywnych w kraju, oraz na terenie Unii Europejskiej.  Dysponujemy własnym, bardzo nowoczesnym i stale powiększającym się taborem.

Sprawną realizację zleceń zapewni wykwalifikowany zespół spedytorów oraz wyposażona w GPS/GPRS flota. Wszystkie przewożone ładunki objęte są ubezpieczeniem transportowym w ramach polisy OCP. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie dodatkowo ubezpieczyć każdą przesyłkę.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, starając się sprostać jego wymaganiom i oczekiwaniom. Podejmując współpracę z nami gwarantujemy najwyższą jakość usług.

Swoją ofertę kierujemy do instytucji, przedsiębiorstw i osób fizycznych.
Kompetentny personel w ramach świadczonych usług zapewni dobór najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji transportu towaru, aby Państwa produkt bezpiecznie trafił do celu. Pomagamy w przygotowaniu niezbędnych dokumentów, zajmujemy się wszelkimi formalnościami, zaplanujemy optymalną trasę, dobierzemy odpowiedni środek transportu.

Dysponując nowoczesnym taborem, który spełnia wszystkie niezbędne międzynarodowe standardy oraz w oparciu o sprawdzonych podwykonawców, nasza firma zapewnia sprawną obsługę praktycznie każdego zadania transportowo-spedycyjnego. Swoim obszarem działania obejmujemy całą Europę ze wskazaniem na kraje Unii Europejskiej.

Nasza oferta obejmuje: 

  • transport ładunków w oparciu o odkryte naczepy typu platforma i niskopodwozie,
  • transport ładunków ponadnormatywnych

Przejdź do góry strony